Hakkımızda

İzmit Tercüme Merkezi

Kendi alanında ve dillerinde tecrübeli mütercim tercümanlarla birlikte çalışarak sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerine kaliteli çeviriyi en kısa sürede ve en uygun fiyata sunabilmeyi amaçlar. Şirketimiz,  pek çok dilde ve konuda, yazılı çeviri, sözlü çeviri, yeminli çeviri, noter tasdikli çeviri ve deşifre hizmetlerini uluslararası düzeyde sunmaya devam etmektedir.


İhtiyaç duyabileceğiniz(noter yeminli, konsolosluk/vilayet/ kaymakamlık onaylı) ticari, hukuki, teknik, vb. yazılı ve sözlü tercüme hizmetini, sahip olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda güvenli ve hızlı şekilde sağlayabiliriz.


Müşteri memnuniyetini prensip edinerek en doğru çeviriyi sunmak birincil amacımızdır. Şirket olarak, müşterilere ait bilginin gizliliği ilkesine saygı duyduğumuzdan ve bunu desteklediğimizden talep edilmesi halinde müşterilerimizle “Gizlilik Sözleşmesi” imzalamaktayız.

Her yeni müşterimizin katkısıyla tercüme piyasasına yön veren yeniliklerimiz, her geçen gün artan nitelikli tercüman ve idari kadro çalışanımızla, güçlü teknik altyapımız ve maliyetlerinizi en aza indirecek çözümlerimizle deneyimlerimizi paylaşmaya sizi de DAVET EDİYORUZ.

- En derin saygılarımızla,