TİCARİ TERCÜME

Ticari Tercüme

Ticari faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaç duyduğu her türlü yazılı metin çevirileri uzman tercümanlarımız tarafından tercüme edilmektedir.

İzmit Çeviri Merkezi firmaların tüm ticari yazışmaları, bankacılık ve finans işlemleri, ticari sicil gazeteleri, ihaleler, bilançolar, tüzük ve mevzuatlar, sözleşmeler, raporlar ve her türlü ticari evrakları alanlarında uzman mütercim tercümanlar tarafından en kısa sürede ve en doğru şekilde tercüme etmektedir. Ticari tercümelerde kullanılan uluslararası ticari ifade ve resmi yazışma formatı işinizdeki profesyonelliğin göstergesi olacaktır.

Ülkemizde ve ülke dışında ticari faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar çeşitli yazışmalar yapmaktadırlar. Bu yazışmalar genellikle ticari faaliyet içinde oldukları kişi ve kuruluşlara şirket hakkında rapor, bilanço, yıllık faaliyetler, alım-satım işlemleri, ithalat ve ihracat için gerekli evraklar, faturalar, gelir ve giderleri gösteren yazılardır.

Dış ticaret yapan şirketler bu yazışmalarının ilgili olduğu ülkede anlaşılabilmesi için Ticari Tercüme hizmeti alma ihtiyacı duymaktadırlar. İzmit Çeviri Merkezi olarak bu ihtiyaca cevap vermekteyiz. Ticari tercümeleriniz alanında uzman ekibimizin tecrübesiyle en iyi şekilde yapılmaktadır.

Bilindiği üzere şirketlerin bu tür işlerinde kesinlikle hata kabul edilemez. Bizlerde işimizi en iyi şekilde yaparak hatasız çalışmaktayız. Ayrıca Ticari-Resmi Tercüme yazıları için çoğu zaman Noter Onaylı Tercüme gerekmektedir, bu hizmeti en kaliteli ve hızlı şekilde sunmaktayız.

İzmit Çeviri Merkezi yaptığı her bir sayfa tercümenin ‘gizlilik sözleşmesi’ kapsamında olmasını kabul etmekte ve şirketinize ait özel bilgilerin 3. kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını hukuki olarak güvence altına almaktayız.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.